Яку зубну пасту обрати? Поради стоматолога

По телебаченню ми часто баимо реклами самих різноманітних зубних паст. У ній нібито провідні стоматологи стверджують, що та чи інша паста впорається з усіма проблемами і зробить ваші зуби здоровими та білими.

Але не рекламні, а реальні стоматологи стверджують, що для кожного окремого пацієнта підбирається паста, виходячи з індивідуальних потреб.

Так для людей, які не мають стоматологічних захворювань, чистити зуби можна будь-якою пастою. Можна вибрати пасту з освіжаючим ефектом і різними смаками, такий паст принцип однаковий – вони дезодорують ротову порожнину.

Добре очистити зуби допоможуть відбілюючі пасти. Відбілити такими пастами зуби до білого, звичайно ж, не вдасться максимум – пару тонів. До складу таких паст входять абразивні речовини, які добре знімають наліт. Такі пасти не варто використовувати постійно через вплив абразивних частинок на зубну емаль. Їх слід чергувати, наприклад, із профілактичними пастами.

При проблемах з яснами краще порадитись із стоматологом. Він підбере спеціальну лікувальну пасту, до складу якої входять лікарські препарати та трави, що сприяють загоєнню ясен.

Крім правильного підбору зубної пасти, потрібно приділяти увагу і правильності чищення зубів, так як неправильна техніка чищення не дасть потрібного ефекту.

Отримати консультацію стоматолога у Сумах можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.