Якщо дитина вибила зуб

Якщо дитина вибила зуб, то Вам необхідно якнайшвидше доставити дитину до стоматолога, оскільки є можливість відновити вибитий зуб на колишньому місці. Якщо зуб не повністю вибитий і дитина була доставлена ​​в клініку протягом 30 хв. – 2-х годин, то ймовірність, що лікареві вдасться врятувати вибитий зуб дуже велика.

Якщо ж все-таки дитина вибила весь зуб, то така ймовірність значно зменшується, але все-таки залишається суттєвою, якщо проведені такі дії: по-перше, в жодному разі не чіпайте вибитий зуб за корінь, тільки за верхню частину, оскільки корінь дуже легко можна зашкодити; по-друге, необхідно дуже обережно зафіксувати вибитий зуб в його лунці, при цьому трохи зволоживши його слиною або невеликою кількістю води, якщо ж вибитий зуб не вдасться зафіксувати в лунці, то слід тримати його в роті або в склянці з молоком. Вибитий зуб у дитини повинен постійно залишатися вологим, тому в жодному разі не можна замотувати зуб ні в марлю, ні в носову хустку. Для того, щоб зупинити кровотечу у дитини, використовуйте компрес.

Якщо Ви дотримуватиметеся всіх цих дій і вчасно доставите дитину до клініки, то дитячий стоматолог зможе відновити вибитий зуб на місце і при необхідності закріпить із сусідніми зубами на кілька днів.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.