Які вітаміни потребують здорові зуби?

Кожен знає, що здоровими наші зуби робить правильний і постійний догляд. Також важливо, щоб організм отримував такі мікроелементи як фосфор, кальцій, фтор. Не слід забувати і про вітаміни, без яких не тільки неможливо здоров’я зубів, але і організму вцілому.

Розглянемо які вітаміни потрібні й навіщо:

  • Вітаміни В, В6, В12 підтримують нормальний стан ясен та зубів. Ця група вітамінів сприяє виробленню крові та регенерації тканин.
  • Нормальне функціонування слизової оболонки у всьому організмі підтримує вітамін А. Без вітаміну А порушується робота слинних залоз, а тканини пародонту слабшають. Завдяки вітаміну А відбувається регенерація та зростання клітин.
  • У нашому організмі відбуваються кислотно-відновні процеси, яким сприяє вітамін С. Вітамін С позитивно впливає на кровоносну систему. Є регулятором обміну речовин у сполучній тканині. Завдяки вітаміну С підтримується нормальний стан альвеол, які утримують зуб.
  • Всмоктування мінералів у шлунку сприяють вітаміни групи D. Вони забезпечують правильний розподіл цих мінералів в організмі таких як кальцію та фосфору, що формують тверду тканину зуба. Вітамін D3 допомагає відновитись зубам.

Приймати вітаміни можна як у комплексі, так і окремо. Вони містяться у багатьох продуктах. Правильне харчування дозволить зберегти здоров’я зубів та ясен.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.