Які напої слід виключити с свого раціону?

Відомо, що запорука здоров’я наших зубів залежить не лише від  регулярної гігієни  ротової порожнини. На здоров’я зубів, як і здоров’я всього організму впливає і те, що ми їмо і п’ємо.

Стоматологи попереджають, що такі на перший погляд корисні напої, як фруктові соки та смузі, можуть негативно вплинути на зуби. Справа в тому, що у цих напоїв надто високий рівень кислотності, а як відомо, кислота руйнує зубну емаль – захисний стій зуба.

Багато батьків, вважаючи соки та смузі корисними напоями, змушують своїх дітей щодня їх пити, не знаючи про те, що концентрація цукру та кислоти в них вища за норму і може зруйнувати зуби.

Виробники напоїв мають писати на етикетках склад продукту, але рівень кислотності, на жаль, не вказується. Регулярне споживання таких напоїв не дасть нічого хорошого.

З появою на прилавку всіляких солодких газировок і соків зросла кількість дітей, які страждають на карієс. Нормальний рівень кислотності становить 5,5 рН, тоді як подібні напої мають рН нижчий ніж у оцту – 2,7. Тобто. чим нижче поки що рН, тим небезпечніший напій для зубів. Наприклад, у води рН=7.

За словами провідних стоматологів, єдині корисні напої – це молоко та вода.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.