Які існують види зубних імплантів

Втрачений зуб по тій, чи інщій причині потребує відновення. Адже, крім естетичного дефекту, виникає і функціональний дефект. Для відновлення цих функцій найкраще підійде зубна імплантація.

Імплантат – це штучний корінь, виконаний з титану, що вкручується в кісткову тканину, де приживається і служить опорою для протезу. Це витратна процедура і займає чимало часу. Сам імплантат складається з трьох частин: титанового стрижня, що імплантується, абатменту (перехідника) і коронки.

Залежно від кожного окремого випадку лікар приймає рішення щодо використання того чи іншого виду імплантату. Імплантати бувають наступних видів:

  • Коренеподібні імплантати. Найбільш поширений тип імплантату. Він представлений у вигляді циліндра з різьбленням. Використовують при достатньому обсязі кісткової тканини. Якщо кісткової тканини недостатньо, її доведеться нарощувати, а потім проводити імплантацію.
  • Пластинкові імплантати впроваджуються глибоко у щелепу. Їх застосовують якщо кістка недостатньо широка.
  • Комбінований імплантат відрізняється складною формою та поєднує в собі пластинковий та коренеподібний типи імплантатів. Його застосовують за наявності різноманітних дефектів зубів.
  • При дуже тонкій кістці щелепи використовують субперіостальний імплантат. Встановлюється між кісткою та окістям.
  • Висока надійність і низька травматичність мають ендодонтично стабілізований імплантати.
  • Для стабілізації зубних протезів використовують внутрішньослизові імплантати, які не вкручуються в кістку.

Отримати консультацію по встановленню зубних імплантів у м. Суми  можна в клініці Brilliant Smile

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.