Які бувають зубні пасти?

Сьогодні кожен може вибрати зубну пасту на будь-який смак та виходячи з необхідності. Зубні пасти прийшли на зміну зубним порошкам наприкінці 19 століття, і вже у 30-ті роки 20-го століття світ став частіше використовувати зубну пасту, поступово забуваючи про порошок.

До складу паст входили такі компоненти: обложена крейда, гліцерин, лаурисульфат натрію, ароматичні олії, вода та ін. Згодом склад почали вдосконалювати.

Зубні пасти в залежності від мети використання поділяють на:

  • Гігієнічні. Вони застосовуються для зняття залишків їжі та відкладень із зубів. Добре освіжають подих.
  • Лікувально-профілактичні пасти. Їх використання спрямоване на знищення факторів, які провокують захворювання зубів та ясен.
  • Лікувальні зубні пасти. До їх складу входять активні компоненти, що протистоять патологічним процесам.
  • Пасти, що відбілюють. Застосовуються для відбілювання зубів у складі входять абразивні компоненти, з допомогою яких добре очищається зубна поверхню. Варто врахувати, що застосування паст, що відбілюють, здатне освітлити зуби всього на пару тонів.

Підібрати ту чи іншу пасту допоможе стоматолог після огляду, виходячи з поточного стану ротової порожнини. Постійно використовувати ту саму пасту не можна, їх слід чергувати. Наприклад, постійне застосування пасти, що відбілює, здатне нанести пошкодження емалі, так як в її складі присутні абразивні частинки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.