Як зробити посмішку неймовірною?

Людей, котрі мають неправильний прикус достатньо багато.  Аномалії прикусу бувають різних ступенів складності і виправляти їх краще в дитячому віці, коли зуби добре піддаються ортодонтичному лікуванню.

Однак, чи то з вини батьків, які не вважали за потрібне відвести свою дитину до дитячого стоматолога, чи то через небажання самої дитини носити на зубах ортодонтичну конструкцію, лікування в дитячому віці проходять далеко не всі.

Бажання вирівняти зуби виникає вже у свідомому віці, але тут уже багато хто соромиться носити брекети. Мрія про ідеальну посмішку реальна. Подивіться на зірок телеекранів. Вони такі ж люди, як і всі, і проблеми з красою зубів у них такі ж, як і у всіх. Але чому ж тоді такі ідеальні посмішки?

Відповідь це питання простий- це результат роботи стоматологів. Секрет красивої усмішки полягає у встановленні на передню частину зубів керамічних вінірів.

Вініри – являють собою тонкі керамічні накладки, що імітують поверхню зубів. З їхньою допомогою можна виправити різні дефекти зубів зони посмішки. Невеликі викривлення, щілини між зубами, небажаний колір чи відколи – все це виправить вінір.

Установка вінірів передбачає попередню обробку зубів. Буром знімається невеликий шар емалі, щоб вініри, що встановлюються, не робили зуби товщі. Після препарації лікар знімає зліпок і направляє його до зуботехнічної лабораторії, де виготовлять потрібні вініри. Кріплять керамічні пластини на спеціальний стоматологічний склад, який забезпечить надійне кріплення.

Дізнатись вартість вінірів у Сумах  можна на консультації нашої клініки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.