Як зменшити зубний біль?

У кожного з нас були ситуації, коли раптово починав боліти  зуб і потрібно було полегшити біль. Зуби починають боліти в основному через каріозні процеси. Також причиною може бути пошкодженні  і збільшення чутливості зуба. Найчастіше біль приходить зненацька й у момент, коли ні аптеки, ні ліків, не кажучи вже про стоматологічну клініку, поряд немає.

Полегшити зубний біль можна народними засобами.

Найперше. Що потрібно зробити – це прополоскати рота і прибрати залишки їжі. У важкодоступних місцях це можна зробити за допомогою зубної нитки. До хворого місця можна прикласти шматочок льоду чи алкоголь. А ось гріти хворе місце категорично забороняється. Дуже добре, якщо є болезаспокійливі пігулки. Слід пам’ятати, що зниження болю або його припинення не означає, що можна відкласти похід до стоматолога в довгий ящик. Поява зубного болю – це наслідок будь-якого захворювання, яке необхідно вилікувати в найкоротший термін.

Уникнути несподіваного виникнення больових відчуттів можна ретельно доглядаючи за своїми зубами. Ретельний догляд включає не лише чистку зубів, а й періодичні консультації у стоматолога.