Як зменшити зубний біль?

У кожного з нас були ситуації, коли раптово починав боліти  зуб і потрібно було полегшити біль. Зуби починають боліти в основному через каріозні процеси. Також причиною може бути пошкодженні  і збільшення чутливості зуба. Найчастіше біль приходить зненацька й у момент, коли ні аптеки, ні ліків, не кажучи вже про стоматологічну клініку, поряд немає.

Полегшити зубний біль можна народними засобами.

Найперше. Що потрібно зробити – це прополоскати рота і прибрати залишки їжі. У важкодоступних місцях це можна зробити за допомогою зубної нитки. До хворого місця можна прикласти шматочок льоду чи алкоголь. А ось гріти хворе місце категорично забороняється. Дуже добре, якщо є болезаспокійливі пігулки. Слід пам’ятати, що зниження болю або його припинення не означає, що можна відкласти похід до стоматолога в довгий ящик. Поява зубного болю – це наслідок будь-якого захворювання, яке необхідно вилікувати в найкоротший термін.

Уникнути несподіваного виникнення больових відчуттів можна ретельно доглядаючи за своїми зубами. Ретельний догляд включає не лише чистку зубів, а й періодичні консультації у стоматолога.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.