Як зберегти здорові зуби дитині. Дитячий стоматолог м. Суми

Здоров’я зубів в ранньому віці визначається дбайливою доглядом та правильними звичками. Дитячий карієс, хоч і часто недооцінений, може впливати на загальне здоров’я  дитини. Давайте розглянемо деякі ключові аспекти та поради щодо запобігання дитячому карієсу:

  1. Починайте догляд за дитячими зубами з самого початку. Ще до появи перших зубів використовуйте м’яку газетку або спеціальний гумовий палець для очищення ясен. Після появи зубів, переходьте на м’яку дитячу зубну щітку.
  2. Обирайте спеціальну зубну пасту для дітей, яка містить правильну кількість фтору, необхідного для захисту зубів від карієсу. Розмір горошини – це достатньо для дітей до двох років, а після цього – кількість, схожа на горошину.
  3. Починайте регулярні візити до стоматолога вже в ранньому віці. Перша поїздка може бути простою ознайомчою, де дитина ознайомлюється з атмосферою кабінету та лікарем. Поступово візити повинні ставати регулярнішими.
  4. Контролюйте споживання цукрів та солодких напоїв. Цукор – це основна причина карієсу. Намагайтеся обмежити дитячий доступ до цукрових продуктів та надмірно солодких напоїв.
  5. Вчіть дитину використовувати зубні нитки та м’які міжзубні щітки для очищення місць між зубами, куди щітка не може досягти.
  6. Збагачуйте дієту дитини продуктами, які містять кальцій та фосфор – це буде корисно для будівництва міцних зубів.
  7. Вчіть дитину правильно чистити зуби: вертикальні та коливальні рухи, щоб охопити всю поверхню зуба. Навчіть її чистити зуби не менше двох разів на день.

Дитячий стоматолог м. Суми допоможе зберегти здоров’я зубів вашого малюка.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.