Як зберегти зуби здоровими?

На сьогоднішній день у просторах Інтернету можна знайти величезну кількість інформації про те, як потрібно доглядати за зубами. Так що все-таки потрібно робити, щоб забезпечити зубам прекрасний і здоровий вигляд?

Зуби необхідно чистити щонайменше двічі на день. Регулярне чищення убезпечить від накопичення зубного нальоту та зараження різними інфекціями. Існують спеціальні таблетки або рідини, які містять харчові барвники, що дозволяють визначити, наскільки якісно чистите зуби. Для початку необхідно почистити зуби, потім розжувати таблетку, неочищені ділянки зубів отримають червоний відтінок і добре видно. При якісній гігієні зуби не фарбуватимуться. Цей засіб можна придбати в аптеці, проте захоплюватися такою перевіркою не варто.

Також не варто нехтувати зубною ниткою. Вона допоможе очистити ті ділянки зуба, яких неможливо дістатися зубною щіткою. Спочатку зубна нитка здаватиметься Вам не дуже зручним інструментом, але через деякий час Ви оціните її переваги.

Багато хто з нас вважає, що стоматолога слід відвідувати тільки, якщо на те є причина, болі в зубах або при виражених захворюваннях. Але така думка помилкова. Стоматолога слід відвідувати двічі на рік для профілактики різноманітних захворювань.

Щодо часто рекламованої жувальної гумки, то про неї теж не варто забувати. Однак жувати її слід тільки після їжі і не більше 10 хвилин, тому що надмірне використання може згубно позначитися на шлунку.

Але що не варто робити? Не можна захоплюватися відбілюванням зубів, це може зіпсувати емаль і призведе до того, що зуби стануть чутливими та можуть кришитися. При цьому потрібно буде забути про чай, каву та цигарки.

Також не варто відбілювати зуби в домашніх умовах. Для відбілювання Ви можете використовувати соду, але захоплюватися не слід, оскільки Ви знову травмуєте емаль. Якщо Ви все-таки зважилися зробити таку процедуру, то використовуйте соду не більше разу на тиждень протягом місяця, після чого варто зробити перерву, але при цьому не слід чекати приголомшливого результату. Максимум чого Ви досягнете – відбілювання зубів на один-два тони, тоді як у клініці можна досягти результату на 5-8 тонів.

І найголовніше. Не нехтуйте відвідуванням стоматолога. Сучасні технології та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, позбавить Вас від болю та неприємних відчуттів.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.