Як відбілити зуби дома. Відбілювання зубів в Сумах

Білосніжна посмішка приваблює. Але під впливом різноманітних факторів наші зуби втрачають свою білизну і стають темніше ніж хотілося б. В такому випадку можна звернутися до свого стоматолога і провести процедуру відбілювання. Але не всі пацієнти хочуть витрачати на це гроші. І тут виникає питання: «А чи можна відбілити зуби в домашніх умовах?».

Домашнє відбілювання може бути  проведене двома методами: з використанням професійних засобів та народними методами.

Що стосується професійних засобів то вони бувають в формі кап та у вигляді смужок на зуби. В таких засобах використовують активні речовини схожі с тими, що використовують при проведенні відбілювання в кріслі стоматолога. Але концентрація цих речовин нижча і тому результат відбілювання капами або смужками не буде миттєвим.  В середньому результат буде помітним через 1-2 тижні застосування засобів.

Народні засоби відбілювання зубів можна розділити на кислотні, порошкові та перекис водню.

Принцип кислотних засобів полягає в дії на зубний наліт кислот, яки його  розщеплюють , роблячи зуби світлишими.  До таких засобів відносять лимонну кислоту та оцет.

Порошкові засоби такі як сода та активоване вугілля, знімають наліт механічно. Ії застосовують з зубними пастами або окремо.

Перекис водню здатен видалити пігментні плями.

Слід зауважити, що вищезгадані народні методи відбілювання зубів можуть заподіяти зубам шкоди. Емаль при застосуванні цих засобів зазнає пошкоджень і ста більш тонкою, згодом виникає підвищена чутливість . Тому мі засобами домашнього відбілювання краще віддати свій вибір професійним.

Відбілити зуби в Сумах або провести професійну чистку можна в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.