Як стероїди впливають на стан ясен

Коли в стоматологічне крісло сідає людина, котра займається культуризмом, лікар повинен звернути увагу на стан ясен пацієнта. Справа в впливі анаболічних староїдів на ясна.

Проведені аргентинськими вченими з університету Буенос-Айреса дослідження, встановили, що люди, які займаються культуризмом і вживаючи спеціальні препарати – стероїди, набагато більше схильні до тяжкої форми пародонти ту, в той час коли звичайні спортсмени такої схильності не мають.

Як виявили дослідження, культуристи на анаболіках дуже часто страждають від різноманітних запальних процесів в ротовій порожнині. Такі люди після прийомів препаратів стають носіями небезпечних бактерій і вірусів в прихованій формі, що провокують захворювання ясен, такого як пародонти. Окрім того,  виликий ризик зараження грибком Candida parapsilosіs, що спостерігаються у людей з низьким імунітетом. Це негативний фактор, який призводить до серйозних наслідків.

Варто відмітити, що всі стероїди негативно впливають на організм в цілому. Систематичний прийом таких препаратів призводить до проблем не тільки з яснами, а й  з нирками та печінкою, викликають підвищений артеріальний тиск, провокують онкологічні захворювання.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.