Як проходить установка зубних Імплантів. Імплантація в Сумах

Зубна імплантація у Сумах вже давно здобула довіру і прихильність пацієнтів. Однак більшість людей перед тим як наважитись на проведення імплантації хочуть знати як саме проводиться операція.

Вся процедура імплантації зубів складається з наступних етапів:

  • Терапевтичний (підготовчий).
  • Хірургічний.
  • Ортопедичний.

Розглянемо ці етапи.

На підготовчому етапі проводиться виявлення протипоказань, отримання клінічної картини та планування операції. Огляд і планування проходе на протязі одного дня, але при виявленні різного роду протипоказань, цей процес може затягнутися. На цьому етапі може бути проведена кісткова пластика у разі недостатньої кількості кісткової тканини для фіксації імплантата.

При хірургічному етапі проводиться вживлення титанового штифта, котрий буде виконувати роль зубного кореня. Також хірург проводить формування контура ясен. Після того, як буде вживлений імплант і ушивається ясна, потребується період приживлення. В середньому він триває 3-6 місяців. Перед ортопедичним етапом встановлюється абатмент, на який буде зафіксовано протез.

Ортопедичний етап полягає в відновлені зубного ряду. Для цього знімають зліпки і в зуботехнічній лабораторії виготовляють необхідний протез. Фінальна стадія – примірка і фіксація протезу.

Задати питання стосовно імплантації зубів у м. Суми можна на консультації, записавшись за телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.