Як правильно харчуватися для підтримки здоров’я зубів

Здорові зуби для нас є інструментом для пережовування їжі, але не тільки. При спілкуванні кожна людина звертає увагу на посмішку свого співрозмовника,

Красива посмішка сприяє спілкуванню, людині з красивою посмішкою ми більше схильні довіряти, володар красивої посмішки почувається впевненіше. Красиві здорові зуби роблять наше життя якіснішим.

Кожна людина знає, для того, щоб її зуби були хороші, їх доглядати. Але не всі розуміють, що здоров’я зубів залежить від того, як ми харчуємося. Розглянемо низку продуктів, які допоможуть зберегти здоров’я та красу наших зубів.

У свій раціон варто включити такі продукти:

  • Тверді фрукти та овочі. До таких відносять яблука чи капусту. При пережовуванні таких продуктів відбувається очищення зубів від прилиплих шматочків їжі та нальоту, за принципом зубної щітки. Також стимулюється вироблення слини, що перешкоджає дії бактерій.
  • Зменшити ризик виникнення захворювань ясен допоможуть продукти, що містять жири омега3. До таких продуктів відносять: волоські горіхи, шпинат, морську рибу, яйця та ін.
  • Для здоров’я зубів, ясен та кісток знадобиться бета-каротин. Він міститься в помаранчевих фруктах та овочах, таких як гарбуз або морква.
  • Зменшити ризик появи гінгівіту можна вживаючи щодня продукти, що містять вітамін С (виноград, чорна смородина, цитрусові, болгарський перець тощо).
  • Багаті на кальцій молочні продукти. Обов’язково увімкніть їх у раціон.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.