Як позбавитись неприємного запаху з роту?

Неприємний запах з роту – це не тільки особиста проблема, її відчувають оточуючі. Самостійно запах навіть можна не відчувати. Це явище потрібно ідентіфікувати і позбавитись від нього.

З’явиться неприємний запах може з низки причин, починаючи від страв, закінчуючи захворюваннями внутрішніх органів. Визначити причину появи неприємного запаху допоможе лікар, а поки що можна спробувати позбутися його самостійно.
Зменшити неприємний запах допоможе вода. Як не дивно велика кількість води, випита протягом дня робить дихання свіжішим. Якщо в організмі недостатньо рідини, то виділення слини скоротиться, а бактерії, що мешкають у роті, почнуть активніше розмножуватися, виділяючи неприємний запах.
На короткий період прибрати неприємний запах із рота допоможуть полоскання. Тут підійде звичайна вода. З її допомогою можна змити бактерії, що виділяють запах.
Дуже важливо стежити за гігієною ротової порожнини. Відсутність гігієни – найголовніша причина появи неприємного запаху. Буває, що запах зникає після того, як ви почистили зуби та язик. Адже на зубах накопичується наліт, що є середовищем життєдіяльності бактерій, які викликають не тільки неприємного запаху, але й провокують розвиток карієсу.

Не зайвою буде консультація стоматолога. Отримати консультацію стоматолога у Сумах можна в клініці Brilliant Smile.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.