Як обрати стоматолога Хороший стоматолог в м. Суми

Неможливо уявити сучасне місто де працює всього одна стоматологічна клініка. Звичайно ж їх багато. І дуже часто при необхідності відвідування стоматологічної клініки виникає питання  – як вибрати хорошого стоматолога?

Ознаки, які вказують на якість клініки:

  1. Наявність ліцензії на проведення стоматологічних послуг . В ліцензії повинно вказуватись окремі види послуг (ортодонтія, терапія, хірургія, протезування тощо). Пацієнт може запросити ліцензію. Якщо такої не має, то слід обходити таку клініку стороною.
  2. Лікарський склад і персонал. Хороша клініка має в своєму штаті вузько направлених спеціалістів (хірург, дитячий стоматолог, ортодонт…). Зверніть увагу на кваліфікацію лікарів. Зазвичай на ресепшені розвішані сертифікати та грамоти того чи іншого лікаря. Також кожен лікар повинен працювати з асистентом.
  3. Слід звернути увагу на обладнання, яким оснащена клініка. Воно повинно бути сучасним. Хороша стоматологічна клініка має в своєму розпорядженні рентген, а апаратура для стерилізації інструментів – це просто необхідність.
  4. Хороший стоматолог завжди ознайомить пацієнта з планом лікування, та підбере його під фінансові можливості та час. Ніколи не буде нав’язувати додаткових послуг.
  5. Гарантія на лікування. Хороша клініка завжди дає гарантію на проведення роботи. Пацієнт може запросити типовий договір до початку лікування.
  6. Чистота в клініці та охайність працівників – це також важливий показник хорошої клініки.
  7. На консультації можна задати питання та поспілкуватись з лікарем, що допоможе в виборі клініки.

Отримати консультацію стоматолога в Сумах можна записавшись за телефоном.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.