Як доглядати за зубами після пломбування?

Пломбування зубів – це сама поширена процедура в кабінеті стоматолога. Мало хто не стикався з необхідністю поставити пломбу. Після того, як була встановлена пломба, деякі пацієнти питають про те, як дбати за зубами з пломбами.

Якогось особливого догляду зуби з пломбами не потребують.  Слід знати, що матеріал пломби має пористу структуру. На відміну від емалі він краще вбирає фарбуючи пігменти, які містяться в напоях та їжі. Тому стоматологи радять проводити процедуру професійної чистки раз на півроку.

Крім того можна виділити ряд рекомендацій по догляду за зубами з пломбами:

  • Намагайтеся виключити з свого раціону продукти з фарбуючи ми речовинами. А продукти з хімічними барвниками намагайтесь не вживати взагалі. Не зловживайте кавою та чаєм.
  • На колір пломби впливають тютюнові смоли. Так що паління краще кидати взагалі. Це збереже не тільки колір зубів, а й здоров’я в загалом.
  • Уважно стежте за пломбою. Вона повинна бути цільною і не викликати незручностей. Пломба не повинна відчуватися як щось окреме від зуба.

Також не слід  нехтувати і загальними рекомендаціями:

  • Щоденно використовуйте щітку і пасту.
  • Використовуйте зубну нитку для очищення міжзубних проміжків.
  • Відвідуйте стоматолога раз в півроку.
  • Рекомендовано на консультативних візитах до стоматолога проводити полірування пломби.

Записатись до стоматолога в м. Суми можна за телефоном нашої клініки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.