Як доглядати за дитячими зубами

В період розвитку зубів у дитини, існують різноманітні індивідуальні особливості у кожного маленького пацієнта. Все е повинен враховувати лікар при огляді. І для того, щоб зуби розвивались здоровими, їм потрібен правильний догляд.

Ще до появи зубів варто починати догляд за ротовою порожниною дитини. Змочіть марлевий тампон у кип’яченій воді та протріть ясна малюка вранці та ввечері перед сном.

Після того, як прорізалися перші молочні зубки, можна починати першу чистку зубів, користуючись спеціальною щіткою-напальчником. Ця щіточка одягається на палець. Вона зроблена з гіпоалергенної гуми, щоб не викликати у Вашої дитини алергію і має м’які щетинки зроблені з силікону, для того щоб не нашкодити чутливим яснам малюка. Дитину слід привчати до гігієни зубів дуже акуратно, роблячи це поступово. Дайте зрозуміти дитині, що в чищенні зубів немає нічого страшного і що це зовсім не боляче.

Наші лікарі зможуть проконсультувати Вас детальніше про те, як правильно підібрати дитячу щітку та дитячу зубну пасту.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.