Як безпечно відбілити зуби вдома. Відбілювання зубів Суми

Відбілювання зубів в м. Суми проводиться професійно в кабінеті стоматолога. Часто зустрічаються пацієнти, які хочуть зробити свої зуби білішими, воліють це робити вдома. Хтось шукає рекомендації народної медицини, хтось йде на консультацію до стоматолога і дізнається, як це можна зробити самостійно і без шкоди для здоров’я.

Останній варіант буде найправильнішим.

На консультації лікар-стоматолог огляне стан здоров’я зубів та ясен на наявність проблем, яких перед відбілюванням необхідно позбутися. Якщо таких немає, то порадить засоби для безпечного відбілювання зубів удома.

Найбільш ефективним і безпечним способом зробити зуби білішими не в кріслі стоматолога – це застосування особливих капп для відбілювання.

Капи бувають універсальними (зробленими на заводі) або індивідуальними. Індивідуальні капи краще. Вони ідеально сидять на зубах, забезпечуючи максимальне прилягання гелю до зубів. Такі капи, на відміну від універсальних, можна використовувати багато разів, тоді як універсальні лише один.

Результат відбілювання за допомогою капп буде видно вже на 4-5 день носіння. Після закінчення періоду відбілювання ефект зберігається протягом року, але лише за умови правильного догляду за зубами.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.