Виправити прикус у Сумах. Навіщо потрібно виправляти прикус

Виправленням прикусу та попередженням виникнення аномалій прикусу займається лікар-ортодонт. За статистикою аномалії прикусу спостерігаються у 80% населення і більш ніж у половини з них потрібне ортодонтичне лікування.

Чи потрібно вирівняти зуби? Часто таке запитання ставлять пацієнти. Однозначної відповіді на нього не можна дати. Часто аномалії прикусу лише псують посмішку і немає термінової необхідності в ортодонтичному лікуванні, але є випадки, за яких виправлення прикусу проводити потрібно.

Причини з яких потрібно рівняти прикус:

  • Естетична причина. Сьогодні мати гарні та здорові зуби запорука успіху. Красива посмішка допоможе у спілкуванні, додасть впевненості. Людині з гарною усмішкою більше довіряють і схильні до спілкування. Криві зуби можуть поміщати кар’єру. Людина з кривими зубами часто уникає спілкування та закривається у собі.
  • Правильний прикус – це не лише гарна усмішка. Першозадачею прикусу є правильне пережовування їжі та рівномірний розподіл жувального навантаження. При неправильному прикусі окремі зуби зазнають підвищеного навантаження. Це веде до їх стирання і більшої схильності до карієсу. Крім цього є ймовірність розвитку захворювання скронево-щелепного суглоба.
  • Неправильний прикус, як було сказано раніше, не дозволяє правильно пережовувати їжу. Це може призвести до хвороб шлунково-кишкового тракту.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.