Винекнення неприємного запаха з рота

Поява запаху з рота – це неприємне  явище, яке змушує людину почуватися ніяково при спілкуванні, уникати його. Усунення неприємного запаху з рота має полягати в усуненні причин його виникнення. Неприємний запах із рота з’являється з різних причин.

Тому може сприяти як захворювання внутрішніх органів, і стоматологічні захворювання.

Якщо причина виникнення запаху з рота пов’язана з порожниною рота, то найчастіше виною всьому є відсутність гігієни. У такій ситуації рекомендовано провести процедуру професійного чищення зубів. Знявши зубний наліт і зубний камінь, запах зникне. Щоб це не повторилося, потрібно систематичний і правильний догляд за зубами.

Причина може бути у захворюванні ясен. Тут варто звернутися до лікаря. Лікування гінгівіту або пародонтиту також починається з усунення зубних відкладень. Тому що камінь часто провокує хвороби ясен. Іноді проведення професійної гігієни стає достатньо зі зняттям запалення. Однак, у занедбаних стадіях при утворенні пародонтальних кишень, усунення неприємного запаху вимагатиме часу. Лікар може призначити хірургічну операцію.

Іноді неприємний запах виникає після неякісної установки пломби або зубної коронки. У такому разі буде потрібно їх заміну.

Неприємний запах у людей, які носять протези. Бактерії осідають і поверхню протезів і якщо його не чистити довгий час, то з’явиться запах.

Слідкуйте за гігієною ротової порожнини та відвідуйте стоматолога, і неприємний запах із рота не з’явиться.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.