Видалення зубного нерва. Лікування зубів у Сумах

Сильний та інтенсивний біль у зубі може викликати бажання якнайшвидше видалити зуб навіть у людей, які шалено бояться стоматологів.

Але найчастіше джерелом таких болів є запалена пульпа (нерв зуба), тому щоб позбутися больових нападів достатньо видалити саме її.

Процедуру видалення нерва стоматологи називають депульпування. Показання до проведення депульпування умовно класифікують на терапевтичні та ортопедичні.

До терапевтичних показань можна віднести травмування зуба, наприклад скол зубної емалі, зачіплення зубного нерва. У таких випадках пульпа може бути повністю або частково видалена, все буде залежати від обсягів пошкодження. Якщо була травмована нерв одного з передніх зубів, то нерв, як правило, видаляється повністю.

Якщо пульпова камера була розкрита випадково під час лікування, то таких випадках зубний нерв видаляють частково. Таке зазвичай трапляється при лікуванні глибокого карієсу. Лікування такого роду карієсу передбачає видалення всіх уражених тканин. Це робиться для того, щоб не допустити появи рецидиву та розвитку пульпіту.

Як правило, при протезуванні зуба процедура видалення нерва не є обов’язковою. Проте, існує кілька показань, коли без депульпування не обійтися.

Ортопедичні показання до депульпування зуба:

  • зуб нахилений по осі, тому необхідно розкрити пульпову камеру та підготувати зуб до протезування;
  • глибокий карієс, безліч каріозних порожнин, неякісна гігієна ротової порожнини;

наявність різних захворювань ясен.

Лікування зубів у Сумах проводиться з застосуванням найсучаснійших методів та матеріалів. Записатись на прийом можна за телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.