Встановити металокерамічні зубні протези у м. Суми

Безперечно, найпопулярнішим видом зубного протезування є встановлення коронок. У багатьох людей старших за тридцять років є хоча б один такий протез.

Раніше зубні коронки виготовляли з металу та альтернативи їм не було, але часи змінюються та розроблялися естетичніші варіанти протезів. Для цього почали застосовувати кераміку. Кераміка має гарну міцність і схожа з емаллю зубів, тому для того, щоб приховати наявність коронки на зубі, її стали покривати шаром кераміки. Такий вид коронки почали називати металокерамікою.

Металокерамічні коронки складаються з металевого каркасу, що забезпечує міцність конструкції та шарів кераміки, яким покривають каркас для забезпечення кращої естетики.

Металокерамічні коронки не поступаються за міцністю металевим і можуть бути встановлені на жувальні зуби. Також коронки можуть бути встановлені і на передні зуби. Вони використовуються при виготовленні зубних мостів. Колір кераміки підбирається під колір зубів пацієнта.

Як і всі протези, металокераміка має і недоліки. Металокерамічна коронка не має достатньої прозорості, якою володіє емаль живого зуба, це пояснюється наявністю металевого каркаса, тому передні зуби краще протезуватиме керамічними коронками або коронками на основі оксиду цирконію.

Перевагою металокерамічних коронок є їх вартість. Такий тип коронки можуть дозволити собі майже всі. Дізнатись яка ціна металокераміки у м. Суми можна в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.