Встановити коронку в м. Суми. Коронка на жувальний зуб

Наші зуби протягом усього життя зазнають впливу: жувальні навантаження, довкілля, неякісні продукти, непостійний догляд. Все це призводить до їхнього руйнування.

Ми пережовуємо їжу за допомогою молярів – великих зубів наприкінці щелепи. Пошкодження будь-якого з них позначається як пережовування їжі. У свою чергу неправильне та неретельне пережовування може призвести до проблем шлунково-кишкового тракту. І тому при втраті жувального зуба не потрібно зволікати з протезуванням.

Найбільш поширеним зубним протезом є коронка. Вона надає зубу форми, повертає жувальну функцію і зберігає зуб від подальшого руйнування.

Коронки на жувальні зуби можна ставити із будь-яких матеріалів. Тут естетика не видно оточуючим, а отже можна поставити і металеві коронки. Вони стоять недорогі, служать довго і добре виконують своє завдання.

Більш естетичними будуть металокерамічні коронки. Вони мають міцність металу, але завдяки керамічному покриттю дуже схожі на живі зуби. Коштують металокерамічні коронки дорожчі за металеві, але попит на них набагато вищий через схожість з живими зубами.

Керамічні коронки на жувальні зуби не ставлять, оскільки великі жувальні навантаження призведуть до руйнування коронки, оскільки кераміка крихкий матеріал.

Найбільше зі справжнім зубом схожа коронка на основі оксиду цирконію. Вона має чудові естетичні та міцнісні характеристики, однак, вартість такої коронки досить висока.

Встановити коронку в м. Суми можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.