Встановити брекети у Сумах. Як ставлять брекети

Неправильний прикус – це не лише естетична проблема. При неправильно сформованому прикусі порушується жувальна функція, може виникати дефект мови, постійне травмування слизової оболонки ротової порожнини.

Криворослі зуби складніше очистити і в недоступних для зубної щітки місцях накопичується маса бактерій, які викликають карієс. Як можна помітити аномалії прикусу приносять безліч проблем, і щоб не допустити їх слід звернутися до ортодонту.

Ортодонт – лікар, який займається проблемами неправильного розвитку зубів та щелепно-лицьових аномалій. На сьогоднішній день найбільш поширеним ортодонтичним апаратом є брекети.

Брекети є набором елементів, що кріпляться до кожного зуба і з’єднаних металевою дугою, яка надає зусилля і рухає зуби в потрібному напрямку.

Встановлення брекетів починається з огляду та складання індивідуального плану лікування. Також на підготовчому етапі буде знято гіпсовий зліпок щелеп.

Встановлюють брекети виключно на здорові зуби, а значить, перед установкою усуваються всі стоматологічні захворювання, зуби очищаються від твердих і м’яких відкладень, при необхідності окремі зуби можуть бути видалені.

Брекети кріплять до зуба на спеціальному стоматологічному цементі та з’єднують металеву дугу. Після цього лікар дає рекомендації щодо догляду за зубами з брекетами та призначає час наступного відвідування.

Термін носіння брекетів залежить від складності ситуації та може становити від шести місяців до півроку.

Після зняття брекетів необхідно закріпити результат, щоб зуби не почали рухатися назад. Для цього використовують ретейнери. Ретейнери носять приблизно вдвічі довше ніж брекети.

Дізнатись про вартість брекетів у Сумах можна за телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.