Вплив кислих продуктів на зуби

Запорука красивих і здорових зубів – це не тільки щоденне чищення вранці та ввечері, відвідування стоматолога, а ще й правильне харчування. Раціон здорової людини містить у собі всі необхідні не лише зубам, а й усьому організму мінерали та вітаміни.

Неодноразово повторюють лікарі, що вживання солодких газованих напоїв нічого доброго не принесуть, але британські вчені з’ясували, що кислі продукти здатні завдати шкоди зубам сильніше, ніж газовані солодкі напої.

Вчені спостерігали за зміною поверхні емалі та дентину у піддослідних, змінюючи їм меню. З’ясувалося, що люди, які вживають багато яблук у чотири рази частіше мали проблеми з дентином та емаллю, ніж ті, хто вживав газировку. Вчені стверджують, що тривале пережовування кислої їжі принесе шкоду зубам, оскільки сприяє підвищенню кислотності в роті, що впливає на стан дентину та емалі.

Але, що робити, невже потрібно відмовитися від кислої їжі? Звичайно ж, ні, просто вживати її краще в поєднанні з сиром, який нейтралізує кислоту. Також після їди слід прополоскати рот спеціальними ополіскувачами.

Запам’ятайте, правильний догляд за зубами у поєднанні з правильним раціоном позбавлять вас усіляких стоматологічних проблем.

Домогти зберігти зуби у здоровому стані допоможуть спеціалісти нашої клініки

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.