Візит до дитячого стоматолога. Дитячий стоматолог Суми

Дитяий стоматолог в м. Суми. Відповість на часте питання. Коли вести дитину к стоматологу вперше? Перша зустріч дитини зі стоматологом має відбутися протягом першого року життя після того, як почнуть прорізуватись зубики.

Потрібно батькам постаратися, щоб перший візит до стоматолога був профілактичним. Лікар перевірить як ріжуться зубики і чи немає якихось проблем, дасть рекомендації щодо догляду. Так дитина зрозуміє, що стоматолог не завдасть болю.

Дитина часто боїться не самого стоматолога, а те, що він робитиме з його зубами. Не зайвим буде після кожного годування протирати дитині зуби та масажувати ясна. Це може також бути і профілактикою карієсу, адже дитячий карієс може почати розвиватися вже до десятого місяця.

Перед запланованим походом до стоматолога придумайте гру, де стоматолог виконуватиме роль доброго лікаря, який рятує зубики від злого карієсу, або щось таке. Це допоможе дитині зрозуміти, що боятися стоматологів не потрібно, і на майбутній стоматологічний прийом вона піде без сліз.

Ніколи не лякайте дитину стоматологами. Страх до стоматологів залишиться на тривалий час. Перед самим походом до клініки не потрібно на цій події загострювати увагу. Виберіть клініку ближче до будинку, щоб дитина не втомилася в дорозі. Якщо потрібно вилікувати не один зуб, розтягніть це кілька відвідувань. Дитині складно всидіти в стоматологічному кріслі довго і він почне вередувати і наступного разу його буде складніше змусити піти до дитячого стоматолога.

Консультацію дитяого стоматолога в м. Суми можна отримати у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.