Вініри в м. Суми. Відмінності від люмінірів

Для того, щоб покращити зовнішній вигляд зубів і зробити посмішку привабливою, використовують зубні накладки. Такі накладки називаються вініри та люмініри. Вони повністю імітують поверхню живого зуба і з допомогою досягається блискучий естетичний результат.

Колір наших зубів поступово змінюється, вони стають жовтуватими. Пояснюється зміна кольору впливом харчових барвників, цигарками та частим вживанням кави, потемніння після стоматологічного лікування, а також зуби з віком втрачають свій колір. Виправити це не завжди можливо відбілюванням. Крім того, на зубах можуть утворюватися відколи, тріщини, між зубами є негарні щілини і т.д. З усіма цими проблемами впораються накладки на зуби.

Вініри виготовляються з порцеляни. Так як пластини мають певну товщину, потрібно зробити так, щоб вони не випирали. Для цього проводиться обточування зубів. Фарфорові вініри виготовляють у лабораторії. Порцелянові вініри мають відмінний зовнішній вигляд і тривалий термін служби, однак, фарфор крихкий матеріал і сильно навантажувати зуби не потрібно.

Люмініри тонші за вініри. Вони виготовляються з високоміцного порцеляни, що відрізняється від порцеляни. Установка люмінірів не передбачає обточування здорових зубів, що є явною перевагою перед класичними вінірами, але після встановлення зуби стають трохи більше.

Дізнатися про усі нюанси встановлення вінірів у Сумах можна на консультації у нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.