Вініри. Що це таке? Встановлення вінірів у Сумах

Отримати білі рівні зуби мріє, напевно, кожна людина. Але що робити, коли Ваша посмішка не є ідеальною, а має маленькі дефекти. Вихід с цієї ситуації – це встановлення вінірів.

Що це таке вініри? Вінірами називають ортопедичні конструкції, в вигляді тонких пластин (композитних або керамічних) які кріпляться на передню частину зубів. Товщина вініра становить 0,5 мм, тому людина не відчуває жодних обмежень та дискомфорту під час носіння.

Коли слід задуматись про установку вінірів?

Вініри допоможуть при наявності наступних проблем:

  • Наявність потемнівших пломб;
  • Сколи та тріщини у зоні посмішки.
  • Широкі проміжки між зубами;
  • Зміна кольору зубів в результаті карієсу або під впливом ліків.
  • Стертість емалі.

Слід пам’ятати про те, що вініри лише замаскують проблему, а не вирішать її. Дійсно при їх допомозі лікар-ортопед зробить посмішку вашої мрії, але не всім можна застосовувати ці пластини.

Вініри не можна ставити за серйозних проблем з прикусом, при відсутності жувальних зубів, наявності великих пломб. Неможливим  і установка вінірів людям, що страдають скреготінням зубів (бруксизмом).

Встановлення вінірів у Сумах- це безболісна та достатньо швидка процедура. Бажаний результат можна отримати за 2-3 відвідування.

Дізнатися вартість вінірів  Сумах можна у нас

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.