Відновити зуб в Сумах. Про зубні сколи.

Відновити зуб в Сумах може виникнути потреба при сколах. Від сколу зуба не застрахований ніхто. Зуб може сколотися під час вживання твердих продуктів, під час занять спортом або через карієс. У будь-якому випадку ситуація ця не з приємних і її наслідки треба усувати.

Скол зуба може бути різного ступеня. Зібратися може емаль, шар дентину або скол, що зачіпає нерв. Від цього залежатиме і спосіб відновлення зуба.

У разі сколу лише емалі лікар просто запломбує зуб.

Коли скол торкнувся нерва, пульпа зуба буде видалена з подальшим пломбуванням каналів і самого зуба. У такій ситуації часто використовують штифти, які встановлюють у канал. Вони є опорою для пломби.

При серйозному сколі коронкової частини, крім пломбування каналів і зуба, знадобиться ортопедичне відновлення. Лікар запропонує встановити зубну коронку чи мікропротез.

Найчастіше сколюються передні зуби. Багато пацієнтів хвилюються, що результат сколу буде помітний все життя і їхній посмішці колишню красу ніяк не повернути. На щастя сучасні технології дозволяють відновити зуб так, що зуб виглядатиме природно і не виділятиметься на тлі інших зубів.

Головне, незважаючи на ступінь сколу, звернутися до лікаря, адже навіть незначний скол емалі веде до поступового руйнування.

Відновити зуб в Сумах після сколу допомоуть спеціалісти нашої клініки. 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.