Види металокерамічних протезів

Металокерамічні коронки, судячи з назви, мають у своїй конструкції метал. Це металевий каркас, на який наноситься керамічний шар. Такий каркас можна виготовити з різних благородних та неблагородних сплавів.

Металокерамічні коронки із застосуванням сплавів хрому, нікелю або кобальту відрізняються невеликою вартістю, що пояснює вибір більшості пацієнтів. Однак застосування таких металів може викликати алергічну реакцію організму та викликати набряк ясен. До недоліків відноситься і деформація коронки, що пояснюється м’якістю металу. Така деформація викликає відколи керамічного покриття. Термін служби коронок із застосуванням таких сплавів до 10 років.

Металокерамічні коронки, каркас яких виготовлений із золота має антибактеріальну властивість, що попереджає гінгівіт, не викликає алергії, не залишає борозенку між яснами та коронкою, мають більш натуральний вигляд. Термін служби коронок із золотим каркасом більше ніж у коронок із неблагородних металів у середньому на 5 років.

Дізнатися вартість протезвання у м. Суми можна у нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.