Відбілюючі пасти. Чи безпечні вони?

Складова гарної посмішки – білизна зубів. Але в процесі своєї життєдіяльності колір зубів змінюється більш темним. Виною тому куріння, часте вживання кави, соків, продуктів харчування, що фарбують, травми зубів і т.д.

Відбілити зуби сьогодні можна багатьма способами. Найбільш безпечно це зробити в стоматологічному кабінеті стоматолога із застосуванням найсучасніших технологій. Але не всі хочуть йти до стоматолога та намагаються за допомогою різноманітних засобів відбілити зуби вдома.

Більшість народних методів можуть завдати шкоди зубній емалі, тому навряд чи хтось із лікарів-стоматологів порадить до них звертатися.

Відбілити зуби можна за допомогою зубної пасти, що відбілює. Вона буває абразивною (очищає поверхню зубів від нальоту, роблячи їх світлішою) та паста глибокої дії із вмістом перекису водню (вона розщеплює пігменти у глибоких шарах зуба).

Чи безпечне застосування зубних паст, що відбілюють?

Використовувати пасти або ополіскувачі вважають найбільш безпечним способом домашнього відбілювання зубів. Щоправда, значного результату добитися від таких коштів неможливо. Освітлення емалі станеться лише кілька тонів. Крім цього, завдяки пасту фтору, що входить до складу, зуби не тільки освітлюються, але і зміцнюються.

Для того, щоб правильно підібрати пасту, що відбілює, потрібно виходити від індивідуальних особливостей і стану здоров’я зубів. Тому не завадить звернутися до стоматолога за консультацією.

Часте застосування високоабразивних паст веде до того, що зубна емаль стає тоншою і виникає чутливість зубів. Щоб цього уникнути пасту, що відбілює, слід чергувати з укріплюючою.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.