Відбілювання зубів у Сумах. Що варто знати про відбілювання?

Ну хто ж не мріє про білосніжну посмішку? Однак часто відтінок зубів не такий як хотілося б. В цій ситуації люди звертаються до естетичної стоматології, а саме до процедури відбілювання зубів.

Відбілювання зубів процедура досить популярна. Проводиться вона за допомогою розчинів в склад яких входить перекис водню. Для активації розчину, нанесеного на зуби використовують лазер, або лампи.

Відбілювання зубів – це процедура, яка повинна відбуватись під контролем стоматолога. Це гарантує безпеку. Крім того, перед тим, як приступити до відбілювання, лікар повинен провести огляд на предмет протипоказань до процедури. Також в залежності від стану зубів буде підібраний необхідний препарат.

Перед відбілюванням важливо встановити наявність каріозних уражень та запальних процесів. Якщо пацієнт хоче позбавитися небажаного відтінку зубів, то слід спочатку виявити причину здобуття такого кольору. Після цього лише робити необхідні дії.

Слід звернути увагу на наявність пломб.  Якщо пломба маленька, то можна спробувати відбілювання, якщо пломба велика, то вона буде контрастувати на зубі.

Візьміть до уваги те, що після процедури відбілювання може з’явитись підвищена чутливість. Усе залежить від відсотка перекису водню у складі використовує мого засобу. Тож для уникнення  небажаного ефекту слід відмовитись від відбілювання. Його можна замінити на більш безпечну професійну чистку. Вона здатна освітлити зуби на декілька тонів без загрози здоров’ю.

Поставити питання про відбілювання зубів у Сумах можна на консультації стоматолога в нашій клініі

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.