Відбілювання зубів у Сумах. Що потрібно знати.

Раз в півроку рекомендовано проводити не тільки стоматолоічний огляд, а і професійну чистку зубів. Таким чином можна позбутися від нальоту та зубного каменю. Адже, як відомо, повністю очистити зуби щіткою неможливо. Після процедури зуби стають на пару тонів світлішими і набувають свого природного відтінку.

Але деякі пацієнти хочуть зробити свої зуби ще білішими і тут буде потрібна інша процедура – відбілювання.

Відбілювання зубів дозволяє зробити посмішку, подібну до голлівудської, але перед тим як зважитися на цю процедуру потрібно знати деякі її нюанси.

По-перше: після відбілювання зубів деякий час ви відчуватимете підвищену чутливість зубів. Відчувати дискомфорт ви при прийомі гарячої чи холодної їжі/напоїв, а також кислих або солодких продуктів. Така чутливість протримається близько двох днів. Якщо ж у вас і так чутливі зуби, краще утриматися від відбілювання, а для початку вирішити цю проблему.

По-друге: відбілювання здатне спровокувати подразнення ясен.

Іноді при відбілюванні може статися резорбція кореня зуба, корінь почне розчинятися. Найчастіше резорбція відбувається на депульпованих зубах.

Відбілювання зубів може позначитися на реставрації. Реставрації можуть стати податливими до фарбування або просто пом’якшають.

Відбілити зуби в Сумах можна в нашій клініці

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.