Відбілювання зубів. Що треба знати

Білосніжна посмішка – як е гарно вона виглядає! Тому всі хочуть мати білі зуби. Але часто ми не задоволені відтінком своїх зубів і тому звертаємось до стоматолога, щоб це виправити. Відбілювання зубів в Сумах – найбільш популярна процедура косметичної стоматології.

Процедура відбілювання має свої вимоги котрих обов’язково дотримуватися. При неправильному проведенні, відбілювання буде мати неприємні наслідки.

Сьогодні можна почути про багато способів зробити зуби білішими. Однак перед застосуванням того чи іншого способу треба отримати консультацію стоматолога, який з огляду на стан зубів і ясен дасть свої рекомендації.

Стосовно відбілювання зубів вдома, то зазвичай тут  використовують агресивні засоби. Так, вони можуть бути ефективними, але й несуть ризик для зубної емалі і ясен. Результат від застосування таких засобів не виправдовує надій. Тому варто замислитись над відбілюванням в стоматологічній клініці.

Але навіть відбілювання в стоматології може стати розчаруванням і не дати той результат на який ви сподівалися. Справа в тому, що зуби попередньо були вилікувані і очищені від нальоту і каменю.

Правильно проведена процедура відбілювання безпечна і дозволяє здобути бажаний результат. Але це неможливо зробити дома і без консультації стоматолога.

Отримати консультацію стоматолога в м. Суми можна в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.