Відбілювання перекисом водню

Однію з найпоширеніших методик відбілювання зубів вдомашніх умавах є використання перекису водню. Це доступний і по-справжньому дієвий спосіб вибілювання зі швидким ефектом.

Відбілюючий ефект перекису водню відомий давно. Він заснований на реакції окиснення, при якій виділяється активний кисень, що розщеплює органічні сполуки. Взаємодіючи із зубною емаллю, перекис проникає в зубні тканини та освітлює їх.

Перекис водню для відбілювання використовують у різний спосіб. Для цього використовують розчин перекису, яким полоскають рот. Перед такою процедурою рекомендовано чистити зуби фторомісткою зубною пастою, що сприяє захисту зубної емалі. Після такого полоскання слід утриматися від вживання їжі протягом півгодини.

Часто використовують суміш перекису водню та соди. Після чищення такою сумішшю ефект настає досить швидко, але після цього для профілактики потрібно знову почистити зуби, але вже профілактичною зубною пастою з фтором.

Чи шкідливе застосування перекису водню для відбілювання зубів?

При відбілюванні зубів перекисом відбувається руйнація органічної матриці зуба. Тому щоб уберегти зуби від небажаного ефекту, краще використовувати спеціальні гелі з перекисом карбаміду. Незважаючи на меншу активність, при використанні зуби залишаться здоровішими.

Не рекомендується часто відбілювати зуби. Це шкідливо для слизової оболонки та для самих зубів.

Щоб безбечно відбілити зуби кращим рішенням буде звернутись до професійного відбілювання, яке можна провести в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.