Відбілити зуби самостійно

Відбілювання зубів – найбільш популярна процедура в естетичній стоматології. Хто ж не хоче мати білу посмішку, яка так привертає увагу оточуючих.

Упродовж нашого життя зуби змінюють свій колір. На них впливають різні фактори: барвники, що містяться в продуктах, смоли з цигарок, поганий догляд тощо. Звичайно бажанням кожної людини буде повернути зубам їх колір. Найбезпечнішим вважається відбілювання під контролем стоматолога. Результат від такого відбілювання буде миттєвим та протримається довгий час. Однак така процедура не всім по кишені і тому серед пацієнтів дуже популярне відбілювання зубів удома.

Самостійне відбілювання зубів може призвести і до витончення емалі – захисного шару зубів. В результаті з’явиться підвищена чутливість і зуби почнуть псуватися. Тому перед застосуванням будь-яких засобів відбілювання краще проконсультуватися у свого стоматолога.

Крім того, щоб прагнути швидко відбілити зуби, самостійно потрібно не забувати про безпеку. Для цього слід застосовувати неагресивні засоби. Одним із найкращих вважається продукція американського бренду GoSmile. Ця система відбілювання допоможе за 7 днів отримати білу посмішку не завдавши зубам шкоди. Навіть перед застосуванням такої або подібної системи потрібно пройти огляд у стоматолога, який дозволить її використання або заборонить стан зубів.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.