Ускладнення після імплантації

Зубна імплантація в Сумах – це самий сучасний та ефективний спосіб відновити відсутній зуб. Суть імплантації полягає в вживленні штучного кореня в щелепну кістку на місце, де колись був природній зуб. Після приживлення штучного кореня на нього встановлюють абатмент (перехідник) і фіксують коронку.  В підсумку пацієнт має повноцінний штучний зуб, що функціонує і виглядає наче природній.

Відсоток приживлення імплантата  дуже високий, однак існує ймовірність виникнення різноманітних ускладнень, бо в кістку вживлюють стороннє тіло. То ускладнення можуть бути наступні:

  • Відторгнення організмом імплантату,
  • Поява набряклостей.
  • Запалення в зоні імплантації.
  • Синці в області проведення операції.
  • Виникнення алергічних реакцій.
  • Больові відчуття в щелепі.

Це побічні ефекти, які  виникають у дуже маленького відсотку пацієнтів. Однак слід негайно звернутись д лікаря якщо з’явився жар, слабкість, почало боліти горло, збільшилися лімфатичні вузли.

Після проведення операції пацієнт отримає рекомендації від лікаря, виконання яких пришвидшить загоєння і мінімізує ризик відторгнення імплантата.

Отримати консультацію стосовно встановлення зубного імплантата в Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.