У дитини ріжуться зуби. Дитячий стоматолог у м. Суми

Поява перших зубів у дитини припадає на 6-8 місяць, проте через індивідуальні особливості це може статися раніше чи пізніше. Прорізування першого зубика болісно для дитини і нерідко батьки переймаються підвищенням температури.

Що потрібно робити, якщо піднялася температура під час прорізування зубів?

Насамперед краще викликати лікаря, який оглянув би дитину. Це потрібно для того, щоб унеможливити інші причини підвищення температури. Залежно від того, яка температура у дитини лікар порадить, що слід робити. Найчастіше, коли температура нижча за 38, її не збивають і дають організму самому боротися.

Вночі дитина повинна спати і організм потребує відпочинку, а значить, якщо перед сном у нього висока температура, то її слід збити.

Період прорізування зубів дуже болісний для малюка. Батьки повинні стежити за його станом протягом усього періоду, і у разі спазм та судом температуру треба збивати негайно. Не можна застосовувати оцтові та спиртові обтирання, оскільки це призведе до інтоксикації. Краще загорніть малюка у вимочене у воді простирадло.

Багато батьків вважають, що період прорізування перших зубиків у дитини – це обов’язково важко, але часто перший зуб з’являється абсолютно непомітно і без жодних симптомів.

Отримати консультацію дитячого стоматоога у м. Суми можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.