Синус-ліфтінг та його види. Імплантація в Сумах

Імплантація зубів у Сумах – це складна операція, проведення якої потребує ряду умов. Синус-ліфтинг-це операція, при якій проводиться нарощування кісткової тканини при її нестачі. Проводиться вона перед імплантацією зубів для того, щоб створити платформу для імплантату вживлення.

Справа в тому, що не кожен охочий зможе одразу встановити собі імплантат. Для цього потрібний певний шар кісткової тканини, куди можна буде вкрутити імплантат. Не в кожної людини вистачить кісткової тканини. Це атрофією чи індивідуальними анатомічними особливостями. У такому разі допоможе синс-ліфтінг.

Синус-ліфтинг проводиться двома способами:

Відкритий синус-ліфтинг – це хірургічна операція, при якій хірург робить надріз з боку носової пазухи, відкриваючи підхід до кістки. Після цього вирізається частина стінки, створюється необхідний рівень заповненням синтетичної кісткової тканини.

За наявності кістки висотою 7-8мм проводять закритий синус-ліфтінг. Це найпростіша операція, що передбачає одноетапне нарощування кісткової тканини та використання імплантату.

Синус-ліфтинг заборонено проводити за наявності злоякісних пухлин, при незгортання крові, захворюванні імунної системи, гайміїті та ін.

Без проведення синус-ліфтінга (якщо це необхідно) встановлення імплантатів неможливе.

Отримати консультацію по імплантації в Сумах можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.