Світлозатверджувані композити. Пломбування зубів в Сумах

Пломбування зубів – це найпоширеніша процедура в стоматологічних клініках. На протязі часу пломби виготовляли з різних матеріалів, які мали як свої переваги, так і недоліки. На сьогоднішній день самими сучасними вважаються світлозатверджувальні  пломби.  До складу цього композитного матеріалу входять смоли та неорганічні компоненти (кварц, кераміка, скло).

Як відбувається пломбування  композитами світлового затвердіння?

Пломбування відбувається за декілька етапів. Спочатку формується порожнина, очищується від патогенної мікрофлори, обробляється необхідними препаратами. Порожнина заповнюється композитним матеріалом на який світять фотолампою. Пломба практично відразу ста твердою.

Переваги пломб з композитів світлового затвердіння:

  • Естетична складова. Пломби з таких композитів практично непомітні на зубах і виглядають природно. Це особливо важливо для реставрації передніх зубів.
  • Гарна адгезія. Матеріал добре тримається в порожнині і при умові дотримання технології, пломба буде триматись надійно.
  • Незначна усадка. Всі матеріали дають певну усадку. Це призводить до появи мікрощілин через які потрапляють мікроби. Композити світлового затвердіння дають мінімальну усадку і тому пломба тримається довгий час.
  • Можливість ідеально відполірувати поверхню пломби.
  • Форма пломби не змінюється з часом по причині мінімального стертя матеріалу.

Також композит має і свої недоліки:

  • Важливо дотримуватися технології пломбування, так як композит боїться вологи. Щоб пломба добре трималась порожнина зуба повинна бути ідеально сухою перед нанесенням матеріалу.
  • Композит з часом темніє під впливом харчових барвників.

Пломбування зубів в Сумах проводять спеціалісти нашої клініки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.