Стоматит. Лікування у стоматолога в м. Суми

Стоматит -це те захворювання слизової оболонки роту, з яким не поспішають звертатись до стоматолога. Чи це правильне рішення?

Виникнення виразок у ротовій порожнині пов’язують із опіком гарячим напоєм або подряпиною якимось твердим продуктом. До такого упередженого ставлення підштовхує той факт, що стоматит не рідкісне захворювання і страждає на них кожен п’ятий.

Відсутність належного лікування стоматиту веде до того, що він виникає у свого «господаря» кілька разів на рік, а то й зовсім захворювання переросте у хронічну форму. Крім того, стоматит має різні форми, одна з яких афтозна. Тут ураження слизової оболонки сильно поширюється і потрібна допомога лікаря. Лікування стоматиту не становить особливої складності, тому що медицина зробила крок далеко вперед і для цього є всі необхідні ефективні засоби.

Нерідко причиною стоматиту є сколотий зуб або неправильно підігнані ортодонтичні конструкції. У таких випадках потрібно відразу йти до лікаря, оскільки травмування слизової оболонки постійне і слід прибрати причину травмування для уникнення подальших ускладнень.

Лікування стоматиту залежить від причини його виникнення та форми, тому підібрати правильні препарати та метод лікування допоможе лікар. При появі виразок на слизовій оболонці не потрібно намагатися самостійно їх позбутися, краще відразу звернутися до лікаря.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.