Стоматологія в Сумах. Відгуки.

Останнім часом на різних форумах стали з’являтися думки, відгуки та рекомендації по тій чи іншій клініці або лікарю. Таку інформацію завжди слід перевіряти. Ніколи не знаєш яке походження мають ці відгуки. Часто так чинять люди, які за гроші хвалять або наговорюють на клініки. Інформація про клініку або лікаря має бути підкріплена якимись достовірними фактами. Звичайно ж не все, що пишуть на форумах чи не так, просто таку інформацію буде не зайвим перевірити.

Часто можна прочитати відгуки, в яких люди описують, скільки нарахували за лікування, замість того, що б просто поставити пломбу. Справа в тому, що перед тим, як поставити пломбу, потрібно провести чистку каналів, видалити нерв або провести додаткове лікування. Чи не виконавши такі маніпуляції, і відразу встановивши пломбу, пацієнт в недалекому майбутньому може звернутися з ускладненнями.

Поширений і відгук, що стосується ціни. Можна прочитати, що в одній клініці поставити коронку або пломбу коштує дешевше, ніж в іншій. Потрібно зрозуміти, що коронки або пломби можуть бути виготовлені з різних матеріалів і для коректного порівняння потрібно порівнювати однакові матеріали і схожі клінічні випадки.

Не варто сліпо довіряти відгуками про стоматологів м. Суми в інтернеті. Можна просто прийти на консультацію і побачити все самому.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.