Скрегіт зубами

Таке явище як скрегіт зубами називають бруксизм. Деякі люди вважають це явище нічим іншим як шкідливою звичкою, хоча багато дослідників визначають бруксизм як захворювання.

Скрегіт зубами найчастіше відбувається вночі і викликано скороченням м’язів обличчя. Буває, що бруксизм проявляється під час денного сну. Якщо після сну болять зуби, голова, а мовою з’являються сліди укусів, це привід звернеться до стоматологу. Адже при бруксизмі відбувається ще й стирання емалі зубів, а це може призвести до серйозних захворювань. Стирання зубів може запобігти спеціальній капі, що виготовляється за індивідуальним відбитком. Необхідність використання капи визначить стоматолог.

Причинами бруксизму стають нервові потрясіння та стреси як у дорослих, так і у дітей. Так само причиною може стати дефект будови черепа, що викликає неправильне змикання щелеп.

Якщо причиною бруксизму послужила не травма або вроджений дефект можна вдатися до його профілактики. Відмова від перегляду перед сном бойовиків, фільмів жахів та передач, що викликають емоційне збудження, може позитивно вплинути на здоров’я людини.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.