Швидке відновлювання зубів

Втрата зубів з тієї чи іншої причини чекає практично на кожного з нас і це неминуче. Сучасна стоматологія може запропонувати різні види протезування та різні матеріали для протезів.

Велику популярність набирає імплантація зубів, але багато пацієнтів про колишнє ставляться до такої операції з недовірою або просто бояться її проводити. І якщо класична імплантація зубів у Сумах багатьом незрозуміла, то що вже говорити про миттєву імплантацію?

Чим відрізняється класична імплантація від імплантації з моментальним навантаженням?

При класичній імплантації корінь зуба замінюється титановим стрижнем. Для цього хірург розрізає ясна і формує ложе для імплантату, після чого імплантат вкручується в кістку, а ясна зашивається.

Процес приживлення імплантату триває близько півроку. Про закінчення цього терміну встановлюють абатмент, який кріплять коронку.

Для такого виду імплантації потрібна наявність великого об’єму щелепної кістки. Якщо ж такого обсягу не вистачає, кістку доведеться збільшити, що займе ще півроку. Вся процедура імплантації триває близько 6-7 місяців. У складних випадках – понад рік.

Миттєва імплантація проводиться відразу після видалення зуба в лунку або за допомогою проколу. Для такого виду імплантації вистачає мінімального обсягу кістки (4-5мм). Абутмент та імплантат становлять єдину конструкцію, а сама процедура триватиме не більше одного тижня.

Більш детальну інформацію про протезування зубів у Сумах або встановлення імплантатів у Сумах можна за телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.