Що таке вініри і для чого вони потрібні? Вініри в Сумах

Хто не мріє про красиву посмішку, наче у героїв кінофільмів? Звичайно ж всі, але далеко не кожен може похизуватися такою посмішкою. Мало того, ті ж самі зірки, такі ж люди і далеко не у всіх гарні зуби, а те, що ми бачимо з екранів – професійна робота стоматологів.

Сформувати посмішку мрії можна за допомогою вінірів – тонких накладок на зуби, які маскують усі недоліки. Вініри використовуються для досягнення естетичного результату і встановлюються тільки на зуби «зони посмішки». Можна ставити як один вінір, для маскування недоліків одного зуба, так і цілий комплект (6 зверху і 6 знизу) для моделювання посмішки.

Встановлювати вініри рекомендовано з наступних причин:

  • Сколи передніх зубів.
  • Тріщини емалі.
  • Наявність плям на зубах, що не виводяться відбілюванням.
  • Кривизна передніх зубів.
  • Для маскування проміжок мі зубами.
  • Маленькі передні зуби.

Слід зазначити, що вініри встановлюються лише на цілі зуби. Сильно зруйновані зуби відновлюють коронками.

Вініри можуть бути виготовленні з композитного матеріалу або з кераміки.

Композитні виготовляють приблизно з такого ж матеріалу що і пломби. Такі вініри можуть встановлюватись за один прийом, а також виготовлятися згідно зліпку. Основною перевагою композитних вінірів  є невелика вартість. Але строк служби невеликий, не дуже гарна міцність та потреба в періодичному відновленні.

Стосовно керамічних вінірів, то вони значно привабливіші, виглядають більш натурально, довговічніші, але їх ціна вища і процес встановлення довший.

Встановити вініри в м. Суми можна в клініці Brilliant Smile.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.