Що таке іригатор?

Щоденний догляд за ротовою порожниною забезпечить здоров’я ясен та зубів, однак, звичайна зубна щітка та паста не здатні повністю очистити зуби від нальоту. Для більш ретельного очищення зубів було розроблено спеціальний прилад – іригатор.

 

Застосування іригатора забезпечує ретельне чищення зубів та міжзубних проміжків. Це досягається за рахунок спрямованого потужного струменя води.

Для надання лікувального ефекту у випадках захворювання ясен чи зубів до іригатора додаються лікарські засоби (календула, фурацилін, хлорофіліпт тощо).

Іригатор очищає зуби струменем рідини, він може бути суцільним або пульсуючим. Подається рідина із спеціальної ємності через шланг. Людина сама регулює подачу рідини. Можна робити рідину з лікувальними травами, ароматичними оліями чи антисептиками. Збільшить корисну дію масажер

Хто може користуватися іригатором:

  • Люди, в роті які мають ортопедичні конструкції. Очистити їх щіткою дуже складно, а ось за допомогою іригатора не складе проблеми.
  • Під час вагітності майбутня мама схильна до карієсу, щоб себе захистити від цього ризику краще використовувати іригатор.
  • Застосування іригатора при гінгівіті сприяє якнайшвидшому зняттю запального процесу. З його допомогою можна прибрати із зубів відкладення, що є причиною захворювання.
  • Звичка куріння надає зубам неприємного відтінку. Зробити зуби красивішими можна за допомогою спеціальних добавок та гідромасажера.
  • Неприємний запах з рота може бути пов’язаний з залишками їжі, що перегнивають, на зубах. Вирішити цю проблему можна застосовуючи іригатор.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.