Що таке галітоз?

Галітозом або неприємним запахом з рота страждають чимало людей, щоправда, не всі вони усвідомлюють необхідність лікування у спеціаліста. І не всі розуміють, що звернувшись до лікаря, вони швидко зможуть позбавитися проблеми, яка змушує людину бути скутою і соромитися близького спілкування.

Галітоз – найчастіший супутник стоматологічних захворювань. Проте галітоз може бути симптомом захворювання шлунка, нирок або печінки.

Що може викликати неприємний запах із рота?

Причиною може бути карієс, хвороба слизової оболонки рота, захворювання пародонту, неякісні зубні протези, недостатня або неправильна гігієна порожнини рота. При всіх цих станах у роті з’являються хвороботворні бактерії. Людський рот – найбільше заселене бактеріями місце в організмі. Бактерії живуть на поверхні зубів, мовою, на слизових оболонках щік. Продуктами життєдіяльності цих мікроорганізмів є виділення сірчистих відходів. Це є джерело неприємного запаху. Нехтуючи гігієною. Людина дає можливість бактеріям розвиватися та збільшувати свою кількість у багато разів.

Поява неприємного запаху має бути сигналом до відвідування стоматолога. Після обстеження та виключення стоматологічних захворювань слід проводити ретельну гігієну порожнини рота. Найбільша кількість бактерій накопичується між зубами, на задній поверхні язика та у складках слизової оболонки. Зброєю в боротьбі з бактеріями стане правильно підібрана зубна паста і щітка, а також зубна нитка.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.