Що слід знати про енергетичні напої

Енергетичні напої увійшли до нашого життя як засіб підбадьоритися та додаткове джерело енергії. Маркетологи компаній, що випускають ці напої, намагаються прищепити вживання енергетиків як складову стилю життя молодих активних людей, а також спортсменів.

Сьогодні про шкоду таких популярних енергетичних напоїв говорять багато фахівців. Часто вживаючи енергетики, підлітки піддають зуби руйнації. Кислоти, що містяться в таких напоях, починають вражати емаль. Руйнування зубів відбувається вже на п’ятий день після початку вживання енергетиків.

В одному з провідних медичних журналів США була опублікована стаття, авторами яких стала низка дослідників Університету Південного Іллінойсу. У ній наводилися докази, що вживання енергетичних напоїв веде до незворотного пошкодження зубної емалі через високу кислотність напою.

Популярність енергетичних напоїв є дуже високою. Реклама зробила свою справу. Багато хто вважає, що вживаючи такі напої можна досягти більш високих результатів у спорті або підбадьоритися. І якщо щодо спортивних результатів можна посперечатися, то в негативному впливі на зуби сумніватися не доводиться.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.