Що робити коли болить зуб? Лікувати зуби в Сумах

Зубний біль часто починає турбувати в той момент, коли звернутися до лікаря немає можливості. Що робити, якщо болить зуб?

Ось кілька порад, які допоможуть упоратися з цією неприємною ситуацією:

  • Ніколи не прикладайте гарячий компрес до хворого зуба. Краще прикладіть холод. Гарячим на хворий зуб можна впливати лише зсередини. Для цього підходять полоскання. Для того, щоб приготувати настій для полоскання, можна скористатися лікувальними травами (шавлія, ромашка або кора дуба). Якщо таких трав у будинку немає, можна спробувати полоскати рот чаєм. Полоскань має бути багато. Бажано не менше 10 протягом дня.
  • Прийом знеболюючих препаратів. На щастя аптек сьогодні досить багато і купити знеболювальні таблетки можна в будь-який час. Найбільш поширені з них: “Кетанов”, “Найз”. Перед їх вживанням слід ознайомитися з протипоказаннями. Якщо ви любите ходити в походи і відпочивати на природі, де аптеки не доступні, слід заздалегідь покласти їх в аптечку.
  • Якщо є горілка, потрібно потримати ковток над хворим зубом. Увібравшись, алкоголь сприяє оніміння зуба.
  • Якщо зубна порожнина хворого зуба має частинки їжі, видаліть їх і прополощіть рот.

Пам’ятайте, що біль – це реакція організму на проблему. Якщо і вдалося вгамувати зубний біль, то це не означає, що все пройшло і звертатися до стоматолога більше не потрібно. Швидше за все, захворювання переходить на нову стадію.

Лікування зубів у Сумах можна провести в клініці Brilliant Smile.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.